Privatumo pareiškimas

KYOCERA SENCO EMEA B.V., kurios registruotos buveinės adresas yra Pascallaan 88, 8218 NJ Lelystad, Nyderlandai, yra atsakinga už asmens duomenų tvarkymą, kaip nurodyta šiame privatumo pareiškime. Asmens duomenys tvarkomi ir saugomi itin atsakingai. KYOCERA SENCO EMEA laikosi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) ir galiojančių Lietuvos duomenų apsaugos įstatymų. Šis privatumo pareiškimas taikomas KYOCERA SENCO EMEA B.V. ir visoms patronuojamosioms įmonėms, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos ar jurisdikcijos. 

 

KYOCERA SENCO EMEA B.V. svetainėse yra nuorodų į kitas svetaines, kurios nepriklauso KYOCERA SENCO EMEA B.V. Šios nuorodos pateikiamos tik kaip informacija mūsų svetainės naudotojams. KYOCERA SENCO EMEA B.V. neatsako ir nėra atsakinga už kitų svetainių turinį ir privatumo apsaugą šiose svetainėse. 

 

Už šią svetainę atsakingo duomenų valdytojo kontaktiniai duomenys: 
KYOCERA SENCO EMEA B.V. 
Pascallaan 88 
8218 NJ Lelystad 
Nyderlandai 
+31 (0)320 295 575 

 

Kontaktiniai duomenys duomenų apsaugos klausimais 

Jei turite klausimų apie tai, kaip tvarkome jūsų asmens duomenis arba apie duomenų apsaugą apskritai, galite susisiekti su mumis pirmiau ar rekvizituose nurodytu adresu arba el. pašto adresu [email protected]

 

Asmens duomenys 

KYOCERA SENCO EMEA B.V. tvarko jūsų asmens duomenis, nes jūs naudojatės mūsų paslaugomis arba patys mums pateikiate savo duomenis (duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas). Asmens duomenys, kuriuos tvarkome, jei lankotės mūsų svetainėje: 

 • išsami informacija apie jūsų veiklą mūsų svetainėje (užklausos turinys / aplankytas puslapis); 
 • interneto naršyklė ir įrenginio tipas; 
 • IP adresas; 
 • užklausos data ir laikas; 
 • laiko juostos skirtumas nuo Grinvičo laiko (GMT); 
 • prieigos būsenos / HTTP būsenos kodas; 
 • perduotų duomenų kiekis; 
 • anksčiau lankytas puslapis; 
 • naršyklė; 
 • operacinė sistema; 
 • šalies ir miestas; 
 • naršyklės programinės įrangos kalba ir versija. 

 

Be to, jei nuspręsite pasinaudoti mūsų paslaugomis, pavyzdžiui, mūsų kontaktinę formą, galime tvarkyti šiuos duomenis: 

 • vardas ir pavardė; 
 • adresas; 
 • telefono numeris; 
 • el. pašto adresas; 
 • įmonės pavadinimas. 

 

Šis sąrašas nėra baigtinis. KYOCERA SENCO EMEA B.V. gali tvarkyti papildomus duomenis, jei naudosite kitas priemones ar dalyvausite kitoje veikloje. Tokiais atvejais jūsų duomenys tvarkomi, kaip toliau nurodyta. 

 

Specialūs arba neskelbtini asmens duomenys 
Mūsų svetainėje ar teikiant paslaugą neketinama rinkti duomenų apie jaunesnius nei 16 metų svetainės lankytojus, nebent jie turi tėvų ar globėjų leidimą. Tačiau mes negalime patikrinti, ar lankytojas yra vyresnis nei 16 metų. Todėl rekomenduojame, kad tėvai taip pat dalyvautų savo vaikų veikloje internete, kad nebūtų renkami duomenys apie vaikus be tėvų leidimo. Jei manote, kad surinkome nepilnamečio asmens duomenis be tokio leidimo, susisiekite su mumis el. pašto adresu [email protected] ir mes ištrinsime surinktus asmens duomenis.  

 

Kokiu tikslu ir kokiu pagrindu tvarkome jūsų asmens duomenis 
KYOCERA SENCO EMEA B.V. gali tvarkyti jūsų asmens duomenis šiais tikslais: 

 • teikti jums mūsų svetainę ir ją tvarkyti, nuolat eksploatuoti ir tobulinti; 
 • informuoti jus apie mūsų paslaugų ir produktų pakeitimus; 
 • siųsti jums mūsų naujienlaiškį arba reklaminę brošiūrą; 
 • jums paskambinti arba parašyti el. laišką, jei tai būtina mūsų paslaugoms teikti. 

 

Tokiu atveju jūsų duomenys bus naudojami tik tuo atveju, jei to reikalaujama arba tai leidžiama pagal atitinkamus įstatymus arba jei tam davėte sutikimą. Jei norėsime naudoti jūsų asmens duomenis nauju ar kitu tikslu, taip pat jus apie tai informuosime. 

 

Kiek laiko saugome jūsų asmens duomenis 
KYOCERA SENCO EMEA B.V. saugos jūsų duomenis ne ilgiau, nei tai yra būtina tikslui, dėl kurio jūsų duomenys buvo renkami, pasiekti, ir kaip reikalaujama pagal įstatymus, kuriuose numatyti saugojimo terminai. Toliau išvardytų kategorijų asmens duomenims nustatome konkrečius saugojimo terminus. 

 

Kontaktinė forma 
Jei svetainėje užpildote formą arba siunčiate mums el. laišką (priklausomai nuo formos pobūdžio arba el. laiško turinio), jūsų atsiųsti duomenys bus saugomi tol, kol bus reikalinga į šią informaciją reaguoti / atsakyti į jūsų žinutę arba iki trejų metų pagal saugojimo įpareigojimus. Atsižvelgiant į jūsų užklausos pobūdį, gali būti taikomas ilgesnis saugojimo terminas. Apie tai informuojame prie atitinkamų duomenų tvarkymo tikslų. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. 

 

„Google Analytics“ 
Mes naudojame „Google Analytics“ bendriems apsilankymų duomenims registruoti. Šie duomenys naudojami statistinei apsilankymų ir spustelėjimų svetainėje analizei ir padeda mums optimizuoti svetainės veikimą. Be to, „Google Analytics“ nustatėme taip, kad būtų užtikrintas privatumas, todėl IP adresai yra anonimiški, o duomenys siunčiami saugiu ryšiu. „Google Analytics 3“ duomenis saugo 26 mėnesius, o „Google Analytics 4“ – 14 mėnesių.  

 

Trečiosios šalys 
KYOCERA SENCO EMEA B.V. trečiąsias šalis pasitelkia tik tada, kai reikia mūsų svetainėje sukurti optimizuotą naudotojo patirtį. Duomenys bus perduodami trečiosioms šalims tik tuo atveju, jei to reikės, kad savo svetainėje galėtume rodyti savo paslaugas, arba jei įstatymuose nustatyta tokia prievolė.  

 

„Algolia“ 
KYOCERA SENCO EMEA B.V. savo svetainėje naudoja „Algolia Inc.“ paieškos funkciją, skirtą ieškoti ir indeksuoti turinį. „Algolia“ yra būtina, kad mūsų produktai būtų rodomi svetainėje. Ji nesaugo jokių slapukų. Naudojant „Algolia“, jūsų IP adresas ir paieškos užklausa yra perduodami į „Algolia“ serverius ir saugomi ten 90 dienų statistikos tikslais. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Daugiau informacijos apie „Algolia“ privatumo politiką pateikiama adresu https://www.algolia.com/policies/privacy/.  

 

„Google“ 
KYOCERA SENCO EMEA B.V. savo svetainėje naudoja įvairias „Google“ paslaugas, tokias kaip „Google reCAPTCHA“ ir „Google Maps“. Paslauga „Google reCAPTCHA“ naudojama siekiant užtikrinti, kad kontaktines formas pateikia ne robotai (teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra mūsų teisėti interesai, BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas, siekiant apsisaugoti nuo neteisėto elgesio ir IT saugumo rizikos). „Google Maps“ suteikia daugiau vizualumo puslapiams, kuriuose pristatomi pardavėjai ir (arba) pateikiama kontaktinė informacija (duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra jūsų sutikimas, BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas). Abiejų paslaugų atveju reikia, kad informacija, pavyzdžiui, IP adresai, būtų siunčiama informacijos tvarkytojui ir šis galėtų parengti tikslų atsakymą.  

 

Daugiau informacijos apie „Google“ privatumo politiką pateikiama „Google“ privatumo sąlygų puslapyje, adresu https://policies.google.com/privacy?hl=lt. Daugiau informacijos pateikiama „Google“ duomenų apsaugos politikoje, adresu https://support.google.com/analytics/answer/6004245. Laikas, kurį „Google“ saugo duomenis, priklauso nuo duomenų rūšies. Daugiau informacijos pateikiama adresu https://policies.google.com/technologies/retention?hl=lt-LT.  

 

„Google Analytics“ 
KYOCERA SENCO EMEA B.V. svetainės rezultatams analizuoti naudoja stebėjimo priemonę „Google Analytics“. „Google Analytics“ analizuoja dalinį IP adresą ir informaciją apie jūsų įrenginį arba veiklą mūsų svetainėse, kad galėtų analizuoti tokią informaciją kaip šalis ir (arba) miestas. „Google“ tvarko tik nuasmenintus IP adresus, nes paskutinis IP adreso oktetas yra užmaskuotas. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra jūsų sutikimas, BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas. 

 

Su „Google“ esame sudarę duomenų tvarkytojo sutartį ir pasirašę standartines sutarties sąlygas. Statistiniai duomenys perduodami „Google“ ir saugomi serveriuose Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Su konkrečia „Google Analytics“ privatumo politika galima susipažinti adresu https://support.google.com/analytics/answer/6004245#zippy=.  

 

Šią informaciją „Google“ naudoja tam, kad stebėtų, kaip naudojama mūsų svetainė, kad galėtų mums teikti ataskaitas apie svetainę ir pasiūlyti KYOCERA SENCO EMEA B.V., kaip reklamuotojui, informaciją apie mūsų kampanijų veiksmingumą. „Google“ gali perduoti šią informaciją trečiosioms šalims, jei to reikalaujama pagal įstatymus arba jei šios trečiosios šalys tvarko informaciją „Google“ vardu. Mes to nekontroliuojame. 

 

Ypač norėtume atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad šių duomenų KYOCERA SENCO EMEA B.V. niekada negalės susieti su jumis kaip asmeniu ar fiziniu asmeniu, išskyrus atvejus, kai save identifikuojate kaip asmenį naudodamiesi viena iš svetainėje esančių formų. Taip gali būti, pavyzdžiui, kai registruodamiesi naujienlaiškiui arba naudodamiesi žiniatinklio forma įvedate el. pašto adresą. Tokiais atvejais jūsų veiksmai apsilankymo metu gali būti susieti su jūsų įvestais duomenimis. 

 

„YouTube“  
KYOCERA SENCO EMEA B.V. naudojasi „YouTube“ paslaugomis, kad savo svetainėse galėtų rodyti vaizdo įrašus. Šiuos vaizdo įrašus integravome taikydami vadinamąjį „išplėstinės duomenų apsaugos režimą“, t. y. jokie duomenys apie jus, kaip naudotoją, neperduodami „YouTube“, jei jūs nepaleidžiate vaizdo įrašų. Toliau nurodyti duomenys bus perduoti tik jums paleidus vaizdo įrašus. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra jūsų sutikimas, BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas. 

 

Atsižvelgiant į naudotojo skelbimų nuostatas, „YouTube“ gali naudoti renkamus duomenis reklamos tikslais, pavyzdžiui, rodyti skelbimus, pritaikyti skelbimus, riboti, kiek kartų skelbimas rodomas naudotojui, ir įvertinti reklamos efektyvumą. Jums nusprendus paleisti įterptą vaizdo įrašą, toliau aprašyti duomenys bus perduoti „YouTube“ – ta nuo mūsų nepriklauso. Jums paleidus įterptą vaizdo įrašą, „YouTube“ gauna informaciją, kad pasiekėte atitinkamą mūsų svetainės puslapį, ir kitus toliau aprašytus duomenis, tačiau mes nežinome apie tai. Tai vyksta neatsižvelgiant į tai, ar „YouTube“ suteikia naudotojo paskyrą, per kurią esate prisijungę, ar naudotojo paskyros nėra. Jei esate prisijungę prie „YouTube“, jūsų duomenys bus tiesiogiai priskirti jūsų paskyrai. Jei nenorite, kad jūsų duomenys būtų susieti su jūsų „YouTube“ profiliu, prieš aktyvindami mygtuką turite atsijungti. „YouTube“ saugo jūsų duomenis kaip naudojimo profilius ir naudoja juos reklamos, rinkos tyrimų ir (arba) į paklausą orientuoto savo svetainės dizaino tikslais. Visų pirma toks vertinimas gali būti atliktas (net ir neprisijungusiems naudotojams), siekiant teikti skelbimus pagal poreikius ir informuoti kitus „YouTube“ naudotojus apie jūsų veiklą mūsų svetainėje. Jūs turite teisę nesutikti, kad būtų kuriami naudojimo profiliai, todėl jei norite pasinaudoti šia teise, rekomenduojame tiesiogiai susisiekti su „YouTube“. 

 

„Google“ taip pat tvarko jūsų asmens duomenis, kai naudojatės „YouTube“ Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ji taiko standartą, atitinkantį buvusį ES ir JAV privatumo skydą. Daugiau informacijos apie duomenų rinkimo tikslą ir apimtį, tolesnį tvarkymą ir duomenų perdavimo į trečiąsias šalis apsaugą pateikiama „YouTube“ privatumo politikoje. Joje taip pat pateikiama daugiau informacijos apie jūsų teises ir privatumo apsaugos nustatymo parinktis: https://www.google.lt/intl/lt/policies/privacy. 

 

Daugiau informacijos apie jūsų skelbimų nuostatas pateikiama „Google“ skelbimų centre, adresu https://myadcenter.google.com/?hl=lt&sasb=true. Jei norite nustatyti „Google“ paskyros duomenų ir privatumo nuostatas, apsilankykite puslapyje, adresu https://myaccount.google.com/data-and-personalization. Laikas, kurį „Google“ saugo duomenis, priklauso nuo duomenų rūšies. Daugiau informacijos pateikiama adresu https://policies.google.com/technologies/retention?hl=lt-LT.   

 

Daugiau informacijos apie tai, kaip KYOCERA SENCO EMEA B.V. naudoja slapukus mūsų svetainėje, pateikiama mūsų slapukų politikoje.  

 

Kaip saugome jūsų asmens duomenis 
KYOCERA SENCO EMEA B.V. labai rimtai vertina jūsų duomenų apsaugą ir imasi atitinkamų priemonių, kad užkirstų kelią netinkamam naudojimui, praradimui, neteisėtai prieigai, nepageidaujamam atskleidimui ir neteisėtiems pakeitimams. Jei manote, kad jūsų duomenys nėra tinkamai apsaugoti, arba jei yra netinkamo naudojimo požymių, kreipkitės el. pašto adresu [email protected]

 

Jūsų teisės savo asmens duomenų atžvilgiu 
Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, juos ištaisyti arba ištrinti. Taip pat turite teisę atšaukti savo leidimą tvarkyti jūsų asmens duomenis arba nesutikti, kad KYOCERA SENCO EMEA B.V. tvarkytų jūsų asmens duomenis, bei teisę perduoti savo duomenis. Tai reiškia, kad galite pateikti mums prašymą, kad kompiuterinėje byloje saugomus jūsų asmens duomenis nusiųstume jums arba kitai jūsų nurodytai organizacijai. Be to, jūs turite teisę pateikti skundą už jus atsakingai duomenų apsaugos priežiūros institucijai. 

 

Duomenų subjektai gali bet kada, nenurodydami priežasčių, nesutikti, kad jų asmens duomenys būtų tvarkomi reklamos tikslais, įskaitant klientų duomenų analizę reklamos tikslais. Be to, duomenų subjektai taip pat turi bendrą teisę nesutikti (plg. BDAR 21 straipsnio 1 dalis). Tokiu atveju prieštaravimas, kad būtų tvarkomi duomenys, turi būti pagrįstas. Jei duomenų tvarkymas grindžiamas sutikimu, jūsų sutikimas gali būti bet kada atšauktas ir galioja ateičiai. 

 

Jūs galite pateikti prašymą susipažinti su savo asmens duomenimis, juos ištaisyti, ištrinti ar perduoti, atšaukti leidimą arba prieštarauti savo asmens duomenų tvarkymui. Lengviausia tai padaryti siunčiant prašymą el. pašto adresu [email protected]. Į jūsų prašymą atsakysime kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per keturias savaites.  

 

Šio privatumo pareiškimo pakeitimai 
KYOCERA SENCO EMEA B.V. pasilieka teisę keisti privatumo politiką. Rekomenduojame reguliariai apsilankyti šiame puslapyje ir patikrinti, ar nebuvo atlikta pakeitimų. Jei KYOCERA SENCO EMEA B.V. atliks svarbų pakeitimą, kuris turės įtakos jūsų asmens duomenų tvarkymo būdui, mes apie tai informuosime paskelbdami pranešimą savo svetainėse. 

 

Versija: 4
Paskelbta: 2018-05-25 
Peržiūrėta: 2023-01-25 

My settings