Privatumo pareiškimas

KYOCERA SENCO EMEA B.V., kurios registruotos buveinės adresas yra Pascallaan 88, 8218 NJ Lelystad, Nyderlandai, yra atsakinga už šiame privatumo pareiškime nurodytų asmens duomenų tvarkymą. Šie asmens duomenys tvarkomi ir saugomi itin atsakingai. Šis privatumo pareiškimas taikomas KYOCERA SENCO EMEA B.V. ir visoms patronuojamosioms įmonėms, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos ar jurisdikcijos.

Kontaktiniai duomenys:
KYOCERA SENCO EMEA B.V.
Pascallaan 88
8218 NJ Lelystad
Nyderlandai
+31 (0)320 295 575

Asmens duomenų kategorijos
Asmens duomenų kategorijosKYOCERA SENCO EMEA B.V. tvarko jūsų asmens duomenis, nes jūs naudojatės mūsų paslaugomis arba patys mums pateikiate savo duomenis. Toliau pateikiama mūsų tvarkomų asmens duomenų apžvalga:

 • Vardas ir pavardė
 • Lytis
 • Adresas
 • Telefono numeris
 • El. pašto adresas
 • Išsami informacija apie jūsų veiklą mūsų svetainėje
 • Interneto naršyklė ir įrenginio tipas
 • Įrenginio buvimo vieta

KYOCERA SENCO EMEA B.V. interneto svetainėse yra nuorodų į kitas interneto svetaines, kurios nepriklauso KYOCERA SENCO EMEA B.V. sričiai. Šios nuorodos pateikiamos tik kaip informacija mūsų svetainės naudotojams. KYOCERA SENCO EMEA B.V. neatsako ir nėra atsakinga už kitų interneto svetainių turinį ir privatumo apsaugą šiose svetainėse.

Specialūs arba neskelbtini asmens duomenys
Mūsų svetainėje ar teikiant paslaugą neketinama rinkti duomenų apie jaunesnius nei 16 metų svetainės lankytojus, nebent jie turi tėvų ar globėjų leidimą. Tačiau mes negalime patikrinti, ar lankytojas yra vyresnis nei 16 metų. Todėl rekomenduojame, kad tėvai taip pat dalyvautų savo vaikų veikloje internete, kad nebūtų renkami duomenys apie vaikus be tėvų leidimo. Jei manote, kad surinkome nepilnamečio asmens duomenis be tokio leidimo, susisiekite su mumis adresu[email protected] ir mes ištrinsime šią informaciją.

Kokiu tikslu ir kokiu pagrindu tvarkome jūsų asmens duomenis
KYOCERA SENCO EMEA B.V. tvarko jūsų asmens duomenis šiais tikslais:

 • siųsti jums mūsų naujienlaiškį arba reklaminę brošiūrą;
 • jums paskambinti arba parašyti el. laišką, jei tai būtina mūsų paslaugoms teikti;
 • informuoti jus apie mūsų paslaugų ir produktų pakeitimus;
 • tvarkyti, eksploatuoti ir tobulinti mūsų interneto svetainę.

KYOCERA SENCO EMEA B.V. tvarko asmens duomenis remdamasi sutikimu, kaip numatyta BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punkte, kurį galite duoti arba atsisakyti duoti. Sutikimo parinktis pamatysite, kai pirmą kartą apsilankysite mūsų svetainėje. Savo sprendimus galite bet kada pakeisti. Jei sutikimo neduosite, gali būti, kad negalėsite naudotis tam tikromis paslaugomis. Jei norėsime naudoti jūsų asmens duomenis nauju ar kitu tikslu, taip pat jus apie tai informuosime. Tokiu atveju jūsų duomenys bus naudojami tik tuo atveju, jei to reikalaujama arba leidžiama pagal atitinkamus įstatymus arba jei tam davėte sutikimą.

Automatinis sprendimų priėmimas
KYOCERA SENCO EMEA B.V. nepriima automatizuotu duomenų tvarkymu pagrįstų sprendimų dėl klausimų, kurie gali turėti reikšmingų pasekmių asmenims. Tai susiję su sprendimais, kuriuos priima kompiuterinės programos ar sistemos, nedalyvaujant jokiam faktiniam asmeniui (pvz., KYOCERA SENCO EMEA B.V. darbuotojui).

Kiek laiko saugome jūsų asmens duomenis
KYOCERA SENCO EMEA B.V. nelaikys jūsų duomenų ilgiau, nei tai yra būtina tikslui, dėl kurio jūsų duomenys buvo renkami, pasiekti. Toliau išvardytų kategorijų asmens duomenims nustatome tokius saugojimo laikotarpius:

Kontaktinė forma:
Jei svetainėje užpildote formą arba siunčiate mums el. laišką – priklausomai nuo formos pobūdžio arba el. laiško turinio – jūsų atsiųsti duomenys bus saugomi tol, kol į šią informaciją bus reikalinga reaguoti arba ją tvarkyti.

„Google Analytics“:
Mes naudojame „Google Analytics“ bendriems apsilankymų duomenims registruoti. Todėl šie duomenys naudojami statistinei apsilankymų ir paspaudimų svetainėje analizei ir leidžia mums optimizuoti svetainės veikimą. Be to, „Google Analytics“ nustatėme taip, kad būtų užtikrinamas privatumas, todėl IP adresai yra anonimiški, o duomenys siunčiami saugiu ryšiu. Nuasmeninti „Google Analytics“ duomenys bus saugomi 38 mėnesius.

Su „Google“ sudarėme duomenų tvarkytojo sutartį. Statistiniai duomenys perduodami „Google“ ir saugomi serveriuose Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Daugiau informacijos rasite „Google“ privatumo politikoje konkrečioje „Google Analytics“ privatumo politikoje. Informacijos apie tai, kaip „Google“ laikosi BDAR, galite rasti įvairiuose puslapiuose, pvz., „Google Cloud“ ir BDAR bei ką „Google“ daro duomenų apsaugos srityje.

Šią informaciją „Google“ naudoja tam, kad stebėtų, kaip naudojama mūsų svetainė, kad galėtų mums teikti ataskaitas apie svetainę ir pasiūlyti KYOCERA SENCO EMEA B.V., kaip reklamuotojui, informaciją apie mūsų kampanijų veiksmingumą. „Google“ gali perduoti šią informaciją trečiosioms šalims, jei to reikalauja įstatymai arba jei šios trečiosios šalys tvarko informaciją „Google“ vardu. Mes to nekontroliuojame.

Ypač norėtume atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad šių duomenų KYOCERA SENCO EMEA B.V. niekada negalės susieti su jumis kaip asmeniu ar fiziniu asmeniu, išskyrus atvejus, kai save identifikuojate kaip asmenį naudodamiesi viena iš svetainėje esančių formų. Taip gali būti, pavyzdžiui, kai registruodamiesi naujienlaiškiui arba naudodamiesi žiniatinklio forma įvedate el. pašto adresą. Tokiais atvejais jūsų veiksmai apsilankymo metu gali būti susieti su jūsų įvestais duomenimis.

Dalijimasis asmens duomenimis su trečiosiomis šalimis
KYOCERA SENCO EMEA B.V. perduoda duomenis tretiesiems asmenims tik tuo atveju, jei tai būtina mūsų susitarimui su jumis įgyvendinti arba įstatyminei prievolei įvykdyti.

 • „Google“
  • Informacija apie buvimo vietą

Galime prašyti jūsų sutikimo rinkti informaciją apie jūsų įrenginio buvimo vietą, pavyzdžiui, informaciją, pagal kurią nustatoma tiksli jūsų įrenginio buvimo vieta (pvz., GPS platumos ir ilgumos lygis) arba apytikslė jo buvimo vieta (pvz., mažiau tiksli vieta, apskaičiuota pagal naršyklės arba įrenginio IP adresą).

 

Jūsų buvimo vietą naudojame norėdami pateikti jums informaciją apie netoliese jūsų esančius mūsų pardavėjus. Jei sutikote bendrinti savo dabartinę buvimo vietą, kad surastumėte pardavėją, ir norite gauti nurodymus, kaip nuvykti iki šio pardavėjo, jūsų dabartinę buvimo vietą perduosime trečiosios šalies žemėlapių paslaugos teikėjui, kad šis pateiktų šiuos nurodymus. Būsite nukreipti į trečiosios šalies žemėlapių paslaugos teikėją, kuris savo sąlygomis laikysis privatumo nuostatų.

 

Kad galėtume naudoti jūsų buvimo vietą, turite įjungti vietos nustatymo paslaugų parinktį operacinėje sistemoje ir (arba) savo mobiliajame įrenginyje nustatyti leidimus, leidžiančius perduoti šią informaciją.

  • „ReCaptcha“

Naudojame „Google“ „reCAPTCHA“, kad nustatytume, ar esate tikras asmuo, o ne robotas ar brukalų programinė įranga. „reCAPTCHA“ yra nemokama „Google“ paslauga, skirta apsaugoti svetaines nuo brukalų programinės įrangos ir ne žmonių lankytojų, ir dažniausiai naudojama, kai pildote formas interneto svetainėse.

Naudojant „reCAPTCHA“ renkami jūsų asmens duomenys, kad būtų galima nustatyti, ar veiksmus mūsų svetainėje atlieka tikri žmonės. Taip pat tikrinama, ar jūsų naršyklėje jau yra slapukų iš kitų „Google“ paslaugų, pavyzdžiui, „YouTube“ arba „Gmail“. Galiausiai „reCAPTCHA“ nustato papildomą slapuką jūsų naršyklėje ir padaro jūsų naršyklės nuotrauką.

Surinktus duomenis, tokius kaip nuorodos URL, operacinė sistema, slapukai, elgsena, data ir kalbos nustatymai, „Javascript“ objektai ir ekrano skiriamoji geba, „Google“ apdoroja, kad nustatytų, ar esate žmogus. Duomenys saugomi Europos arba Amerikos „Google“ serveriuose. Daugiau informacijos apie tai, kaip „Google“ saugo jūsų duomenis, galite rasti jų privatumo politikoje irpaslaugų teikimo sąlygose.

 

Slapukai ar panašūs metodai
Slapukas – tai nedidelis tekstinis failas, kuris išsaugomas jūsų kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone pirmą kartą apsilankius svetainėje. Slapukas dažnai turi savo identifikacijos numerį, kuris yra unikalus slapuko identifikatorius. Tai padeda svetainėms atskirti asmenis ir įsiminti jų nuostatas. KYOCERA SENCO EMEA B.V. naudoja slapukus, kad galėtų analizuoti savo srautą, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir pritaikyti reklamas. KYOCERA SENCO EMEA B.V. naudoja trijų tipų slapukus:

 1. Būtinieji slapukai. Šie slapukai užtikrina, kad svetainė veiktų tinkamai, ir išsaugo tokius dalykus, kaip jūsų nuostatų nustatymai, taip pat padeda mums optimizuoti svetainę.

 

 1. Analitiniai slapukai. Šie slapukai padeda mums labiau suprasti, kaip gerai veikia mūsų svetainė. Naudodamiesi trečiųjų šalių bendrovių paslaugomis galime įvertinti, kurie mūsų svetainės puslapiai lankomi ir kaip dažnai, arba kurie mūsų svetainės elementai veikia geriau. Ši informacija yra anoniminė ir naudojama tik mūsų svetainės veikimui gerinti. Jokiomis aplinkybėmis nebus galima sukurti asmeninių profilių ir šios informacijos nebus galima susieti su vienu asmeniu.

 

 1. Reklaminiai slapukai. Šie slapukai naudojami siekiant įvertinti mūsų internetinių reklamos kampanijų veiksmingumą ir rodyti jums labiau pritaikytą reklamą, atsižvelgiant į ankstesnius jūsų apsilankymus mūsų svetainėje. Tai taip pat padeda mums geriau suprasti naudotojus ir jų elgseną mūsų svetainėje. Kiekviena trečioji šalis (pvz., „Facebook“ ir (arba) „YouTube“), kuri naudoja šiuos slapukus, turi savo privatumo politiką, kurioje nurodyta, kaip ji naudoja duomenis.
  1. „YouTube“ registruoja įvairius slapukus, kad galėtų tvarkyti statistiką apie tai, kokius vaizdo įrašus iš „YouTube“ peržiūrėjo naudotojas, saugoti naudotojo vaizdo grotuvo nuostatas ir analizuoti žiūrėjimo informaciją. Savo „YouTube“ istoriją ir duomenis, kuriuos jie renka, galite tvarkyti čia. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip „YouTube“ naudoja jūsų duomenis, galite perskaityti jų privatumo pareiškimą.
  2. „Facebook“ registruoja svetainės analizės, reklamos pritaikymo ir reklamos įvertinimo duomenis. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip „Facebook“ naudoja jūsų duomenis arba kaip pakeisti savo nuostatas, galite perskaityti jų privacy statement.

Naudodamiesi toliau esančiu mygtuku „Mano nustatymai“, galite peržiūrėti savo slapukų nustatymus ir, jei norite, juos pakeisti.

Jei nenorite, kad KYOCERA SENCO EMEA B.V. rinktų bet kokius slapukus, galite juos blokuoti įjungę naršyklės nustatymus, leidžiančius atsisakyti visų ar kai kurių slapukų. Tačiau tai gali turėti įtakos mūsų svetainės prieinamumui, nes kai kurie slapukai būtini tam tikrai informacijai rodyti.

Kaip saugome jūsų asmens duomenis
KYOCERA SENCO EMEA B.V. labai rimtai vertina jūsų duomenų apsaugą ir imasi atitinkamų priemonių, kad užkirstų kelią netinkamam naudojimui, praradimui, neteisėtai prieigai, nepageidaujamam atskleidimui ir neteisėtiems pakeitimams. Jei manote, kad jūsų duomenys nėra tinkamai apsaugoti, arba jei yra netinkamo naudojimo požymių, kreipkitės adresu[email protected].

Prieiga prie duomenų, jų taisymas ar ištrynimas
Turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, juos ištaisyti arba ištrinti. Taip pat turite teisę atšaukti savo leidimą tvarkyti jūsų duomenis arba nesutikti, kad KYOCERA SENCO EMEA B.V. tvarkytų jūsų asmens duomenis, ir turite teisę perduoti savo duomenis. Tai reiškia, kad galite pateikti mums prašymą, kad kompiuterinėje byloje saugomus jūsų asmens duomenis nusiųstume jums arba kitai jūsų nurodytai organizacijai. Prašymą susipažinti su savo asmens duomenimis, juos ištaisyti, ištrinti ar perduoti, atšaukti leidimą arba prieštarauti savo asmens duomenų tvarkymui galite pateikti adresu [email protected]. Į jūsų prašymą atsakysime kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per keturias savaites. KYOCERA SENCO EMEA B.V. taip pat norėtų atkreipti dėmesį į tai, kad turite galimybę pateikti skundą nacionalinei reguliavimo institucijai, Nyderlandų duomenų apsaugos tarnybai, naudodamiesi šia nuoroda: https://ico.org.uk/make-a-complaint/.

Šio privatumo pareiškimo pakeitimai
KYOCERA SENCO EMEA B.V. pasilieka teisę keisti privatumo politiką. Todėl rekomenduojame reguliariai apsilankyti šiame puslapyje ir patikrinti, ar nebuvo atlikta pakeitimų. Jei KYOCERA SENCO EMEA B.V. atliks svarbų pakeitimą, kuris turės įtakos jūsų asmens duomenų tvarkymo būdui, mes apie tai informuosime paskelbdami pranešimą savo interneto svetainėse.

Paskelbta: 2018 05 25
Peržiūrėta: 2021 07 29

 

My settings