Simple_banner_duraspin

Apie mus

SUVIENIJĘ JĖGAS KEIČIAME STATYBOS PATIRTĮ

Esame SENCO, tvirtinimo sprendimų pradininkai nuo 1951 m. Jei išmanote tvirtinimo elementus, pažįstate ir mus. Nes tvirtinimo darbai – tai specializacija, kuriai reikia specifinių, konkrečiam darbui tinkamų įrankių. Didžiuojamės tuo, kad į rinką pateikėme naujovių, kurios tapo tvirtinimo verslo standartu. Tokios naujovės kaip Fusion Technology ir DuraSpin.


Kaip mums pavyko rinkai pristatyti puikius įrankius? Įsitikinus, kad visiškai suprantame savo galutinius naudotojus, ką jie veikia, ko jiems reikia, ir žvelgiant į viską iš jų perspektyvos. Bendradarbiaujant su jais ir svarstant, kaip jų darbas galėtų būti lengvesnis, geresnis ir efektyvesnis. Kiekvienas SENCO darbuotojas siekia rasti geriausius sprendimus savo klientams. Pateikite mums iššūkį, o mes pasiraitosime rankoves, aktyviai imsimės darbo ir rasime geriausią sprendimą kiekvienai situacijai.


Visi, dirbantys tvirtinimo srityje, žino: nuo naudojamų įrankių priklauso jūsų darbo kokybė. Jie turėtų sustiprinti jūsų įgūdžius ir padidinti efektyvumą. Norite, kad galėtumėte jais pasikliauti ir pasitikėti, kad jie dirbs taip pat, kaip vakar ir užvakar.


Kokybė yra mūsų DNR, todėl užtikriname, kad ji būtų perkelta į visus mūsų įrankius ir paslaugas. Svarbiausia – ilgaamžiškumas: siekiame, kad mūsų įrankiai būtų ilgaamžiai, kad galėtumėte juos naudoti ilgą laiką. 


Perspektyvus mąstymas: taip išliekame priešakyje. Visada ieškome naujų idėjų visiems savo produktams ir paslaugoms. Ir į viską, ką darome, žiūrime rimtai. Tai reiškia, kad suvokiame visų savo, kaip įmonės, pasirinkimų poveikį mūsų planetos, jos žmonių ateičiai ir kiekvieno iš jų gerovei. Naujienų skiltyje informuojame jus apie naujus SENCO produktus, technologijas ir kitus pokyčius.


SENCO tikslas – dirbti išvien su mūsų klientais, galutiniais vartotojais ir komanda, kad galėtume užtikrinti geriausias įmanomas paslaugas, darbo eigą ir produktus. Mūsų pagrindas – įgalinti darbuotojai ir skaidrus bendravimas. Darbas išvien skatina mus judėti į priekį. Tai mus įkvepia ir verčia noriai siūlyti naujas idėjas. Siekiame proveržių mūsų tvirtinimo ir statybos darbuose. Turite klausimą, pastabą ar idėją, kaip patobulinti mūsų produktus? Būtinai susisiekite su mumis!


SENCO yra „KYOCERA SENCO Europe“ dalis. Turėdami atstovybes daugiau nei 20 Europos šalių, esame kuo arčiau savo klientų.