Dažniausiai užduodami klausimai

Klientų aptarnavimas

Kaip įsigyti SENCO produktų?

SENCO produktų galima įsigyti per vietinius pardavėjus arba internetinėse parduotuvėse. Artimiausią pardavėją galite rasti naudodamiesi mūsų pardavėjų ieškikliu. Jei esate pardavėjas ir norite prekiauti mūsų produktais, galite susisiekti su mumis ir gauti daugiau informacijos.

Kaip susisiekti su SENCO atstovais?

Galite siųsti mums laišką, paskambinti arba užpildyti mūsų kontaktinę formą čia. 

Priežiūra ir aptarnavimas

Kaip prižiūrėti dujinį įrankį?

Tinkama dujinio įrankio priežiūra užtikrina ilgą ir laimingą įrankio tarnavimo laiką. Panaudoję įrankį nupūskite nuo jo dulkes ir kas dvi dienas išvalykite įrankio viršuje esantį oro filtrą. Rekomenduojame kruopščiai išvalyti įrankį po to, kai įkalate 10 000 vinių arba panaudojate 9 kuro elementus. Galite naudoti mūsų dujinių įrankių valymo rinkinius.  Instrukcijų, kaip tai padaryti, būtinai ieškokite įrankio vadove. Jei reikia, atlikdami techninę priežiūrą savo įrankį galite sutepti purškiama tepaline alyva. Jei įrankis, įskaitant bateriją, bus nenaudojamas ilgesnį laiką, svarbu kartkartėmis įkrauti bateriją, kad ji nesugestų.

Kaip prižiūrėti savo pneumatinį įrankį?

Norint užtikrinti ilgą pneumatinio įrankio tarnavimo laiką, svarbu jį tinkamai prižiūrėti. Pirmiausia, panaudoję įrankį, nupūskite nuo jo dulkes. Jei reikia, reguliariai sutepkite įrankį purškiama tepaline alyva. Instrukcijų, kaip tai padaryti, būtinai ieškokite įrankio vadove. Išvalius įrankį, neturėtų būti girdėti jokių oro nuotėkių. Jei aptinkamas oro nuotėkis, įrankį turi remontuoti specialistas.  Kai kurie įrankiai nenaudoja alyvos ir jų nereikia tepti. Kad įrankis nebūtų sugadintas, laikykite nenaudojamą įrankį dėkle.

Kaip prižiūrėti belaidį įrankį?

Tinkama belaidžio įrankio priežiūra užtikrina ilgą ir laimingą įrankio tarnavimo laiką. Panaudoją įrankį, nupūskite nuo jo dulkes. Kai kurie įrankiai nenaudoja alyvos ir jų nereikia tepti. Tačiau, jei reikia, siųsdami įrankį remontui, galite jį sutepti purškiama alyva. Jei įrankis ir baterija bus nenaudojami ilgesnį laiką, svarbu kartkartėmis įkrauti bateriją, kad ji nesugestų. 

Kaip prižiūrėti savo kompresorių?

Tinkama kompresoriaus priežiūra užtikrina ilgą ir laimingą kompresoriaus tarnavimo laiką. Išjunkite kompresorių naudodami slėgio jungiklį, kad iš kompresoriaus galvučių išsisklaidytų slėgis. Po kiekvieno naudojimo ištuštinkite oro baką, kad dėl kondensato bakas nerūdytų. Visada naudokite bako apačioje esantį išleidimo vožtuvą, kad pašalintumėte slėgį, ir tai darydami pakreipkite kompresorių visomis kryptimis, kad įsitikintumėte, jog visas kondensatas yra išleistas. Nenaudokite apsauginio vožtuvo! Dėl to gali susidėvėti žiedo spyruoklės įtempimas, todėl sumažės vožtuvo tarnavimo laikas ir drėgmė iš bako nebus pašalinta taip, kaip turėtų būti pašalinta. Kas savaitę valykite priekinėje ir galinėje pusėje esančius oro filtrus arba patį filtravimo elementą, jei jis yra prieinamas.

Ar atliekate remontą savo įmonėje? Kaip galiu užregistruoti savo įrankį remontui?

SENCO siūlo remonto paslaugą savo įmonėje. Turime specializuotus inžinierius, kurie užtikrins, kad jūsų įrankiai būtų tinkamai suremontuoti, o jūs atgautumėte veikiantį įrankį. Įrankį remontui galite užregistruoti naudodamiesi šia nuoroda. Užpildę ir išsiuntę formą, gausite patvirtinimo el. laišką su tolesniais nurodymais.

Kaip atlikti nustatymus?

Kaip žinoti, kiek barų reikalinga mano kompresoriui?

Pagrindinė taisyklė yra nustatyti 7 barų kompresoriaus slėgį dideliems įrankiams ir 6 barų slėgį mažesniems įrankiams. Įkalkite keletą vinių ir sureguliuokite barus – naudokite kuo mažesnį slėgį, neprarasdami funkcijos. Tai naudinga ir jūsų įrankiui, ir kompresoriui. 

Mano kompresorius nebeįsijungia. Ką turėčiau daryti?

Išjunkite kompresorių ir paspauskite atstatymo mygtuką, esantį kompresoriaus galinėje dalyje, jei jis yra. Vėl įjunkite kompresorių. Atstatymo mygtuko neturėtumėte spausti daugiau nei 3 kartus ir visada pirmiausia išjunkite kompresorių.  Jei kompresorius vis tiek neveikia arba jei nėra atstatymo mygtuko, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą arba užregistruokite kompresorių remontui.

Mano kompresorius neįsijungia arba nustoja veikti.

Įsitikinkite, kad tiekiama pakankama elektros energija. Įsitikinkite, kad jūsų ilgintuvas nėra per ilgas ir jo matmenys yra tinkami. Ilgesniems nei 15 metrų ilgintuvams rekomenduojami matmenys yra 2,5 mm2.

Mano pneumatinis vinių pistoletas neįkala vinių iki galo.

Įsitikinkite, kad nustatėte tinkamą kompresoriaus išvesties slėgį. Įsitikinkite, kad naudojate tinkamų matmenų ir ilgio žarnelę ir tinkamą kompresorių, atitinkantį jūsų įrankiui reikalingas oro sąnaudas. 

Garantija

Kiek laiko galioja garantija?

Įvairių įrankių garantijos gali skirtis. Visų įrankių garantijos nurodytos šios svetainės produktų puslapiuose ir ant įrankio dėžės. Paprastai XtremePro įrankiams suteikiama 5 metų garantija, dujiniams įrankiams – 2 metų garantija, o kitiems produktams – 1 metų garantija. Visada patikrinkite produkto informaciją, kad sužinotumėte, kaip yra jūsų atveju. Ji taip pat nurodyta ant dėžės, kurioje įrankis pateikiamas.  Jei norite sužinoti konkretaus įrankio garantinį laikotarpį, galite jo ieškoti šios svetainės viršuje, produkto puslapyje. 

Ar norint gauti garantiją, reikia įrankį užregistruoti internetu?

Ne, garantija prasideda jums gavus pirkimo kvitą ir (arba) pirkimo įrodymą. 

Informacija apie produktą

Kur galiu rasti informacijos apie produktą?

Visą reikiamą informaciją rasite produkto puslapiuose šioje svetainėje. Šiuose puslapiuose pateikiamos produkto savybės ir privalumai, nuotraukos ir vaizdo įrašai bei atsisiunčiama medžiaga, pavyzdžiui, atsarginių dalių sąrašai, techninės specifikacijos, vadovai ir kt. Jei vis dar turite klausimų apie įrankį, susisiekite su mumis per mūsų kontaktinį puslapį. 

Kiek baterijų pateikiama kartu su įrankiais?

Su kiekvienu įrankiu pateikiamas skirtingas baterijų skaičius. Jis nurodytas produkto informacijos puslapyje.

Kokie įrankio antgaliai reikalingi ir kokio ilgio?

Išsami informacija apie tai, kokių įrankio antgalių reikia, pateikiama bet kurio produkto puslapio informacijos apie produktą skyriuje. Įrankio antgalio ilgis nurodytas priedų skiltyje.

Ar SENCO pistolete turiu naudoti SENCO vinis, ar galiu naudoti kitų gamintojų vinis?

Nors rekomenduojama naudoti SENCO tvirtinimo elementus, tai ne visada būtina. Visada naudokite tinkamo dydžio tvirtinimo elementus, kurie rekomenduojami produkto informacijos puslapyje. Didesni arba mažesni tvirtinimo elementai gali sugadinti įrankius.

Kur galima rasti technines specifikacijas ir (arba) naudojimo instrukcijas?

Kiekviename šios svetainės produkto puslapyje rasite daug informacijos apie produktą, įskaitant technines specifikacijas ir naudojimo instrukcijas. Visą techninę informaciją taip pat galite rasti skyriaus „Techniniai duomenys“ skiltyje „Įrankio priežiūra“.

Kur galiu gauti išardyto įrankio vaizdus ir atsarginių dalių sąrašus?

Kiekviename produkto puslapyje šioje svetainėje rasite daugybę informacijos apie produktą, įskaitant vadovus su išardytais vaizdais ir atsarginių dalių sąrašais. Atsargines dalis taip pat galite rasti skyriaus „Techniniai duomenys“ skiltyje „Įrankio priežiūra“. Jei įrankiu nebeprekiaujama, atsargines dalis galite rasti skyriaus „Nebegaminami įrankiai“ skiltyje „Prižiūrėkite savo įrankį“.

Kur galima rasti atitikties deklaracijas (DOC) ir eksploatacinių savybių deklaracijas (DOP)?

Šias deklaracijas galite rasti kiekvieno produkto informacijos puslapio apačioje, svetainės skiltyje „Atsisiuntimai“. 

NERADOTE ATSAKYMO Į SAVO KLAUSIMĄ? ATSIŲSKITE MUMS SAVO KLAUSIMĄ NAUDODAMIESI TOLIAU PATEIKTA FORMA!

Sutinku, kad ši svetainė saugotų ir tvarkytų mano duomenis, kaip nurodyta privatumo pareiškime.